Služby duly

Každá žena je originál a potřebuje něco jiného

Začátky mateřství jsou vždycky těžké

Ale pomoc je dostupná. Můžete si vyhledat služby podle svého. V různých fázích od začátku těhotenství, přes porod a šestinedělí až po dobu, kdy z miminka vyroste batole, budete mít proměnlivé potřeby. S něčím si snadno poradíte sama a s něčím třeba potřebujete pomoct. Neváhejte se na mě obrátit. Každá služba může být přizpůsobená právě vašim potřebám.

Potřeby maminek krok za krokem

Potřeby nastávajících a čerstvých maminek se v čase hodně mění. Můžete se inspirovat. Většinu z tohoto budete zřejmě potřebovat.

 • 1
  Informace o těhotenství
  Praktické informace o průběhu těhotenství, zvládání různých běžných těhotenských potíží a o zdravé životosprávě můžete získat v předporodním kurzu nebo při individuálních konzultacích.
 • 2
  Informace o porodu
  Také informace o porodu a užitečné dovednosti pro jeho ulehčení získáte také v předporodním kurzu anebo při individuální přípravě.
 • 3
  Pečovat o sebe
  V kurzu cvičení pro těhotné můžete udržovat tělo v dobré kondici a připravovat ho na porod. A při těhotenské masáži si ulevíte od bolestí zad a nohou a odreagujete se od každodenního stresu.
 • 4
  Podpora u porodu
  Na porod nemusíte být sama, můžete mít průvodkyni - dulu, nebo se vaším průvodcem může stát dobře připravený partner či kamarádka. I při porodu nebo krátce před ním využijete úlevnou masáž.
 • 5
  Úspěšné kojení
  Na kojení se můžete dobře připravit v předporodním kurzu nebo při individuálních konzultacích. A po porodu vám s kojením opět mohu pomoct v rámci laktačního poradenství.
 • 6
  Péče o miminko
  Péči o miminko se můžete naučit v předporodním kurzu nebo při individuálních konzultacích. Vše si můžete nacvičit a na vše se vyptat.
 • 7
  Tělo v kondici
  Po porodu je důležitá regenerace a návrat dobré kondice, abyste se mohla bez potíží starat o dítě. Proto je potřeba se zdravě hýbat. Třeba v kurzu cvičení po porodu.
 • 8
  Zdravý vývoj dítěte
  Psychomotorický vývoj dítěte, zdravá strava, to jsou témata předporodního kurzu, ale také jsou to otázky, které dříve či později vyplynou a dají se probrat při individuální konzultaci.