Konzultace

před porodem i po porodu

Máte spoustu otázek? 

Potřebujete zmírnit své obavy?

Chybí vám dovednosti a zkušenosti?

Příprava na porod

Chcete vědět, co vás během porodu čeká? Nebo se potřebuje informovat a připravit váš partner? Potřebujete jiný rámec nebo časový harmonogram, než nabízí předporodní kurz?

Porodní plán

Máte výhrady k některým postupům v porodnicích? Chcete prožít porod podle svého? Znáte své potřeby a potřebujete je sesumírovat do srozumitelného dokumentu?

Seznamovací schůzka

Zvažujete, že chcete k porodu dulu a právě si vybíráte? Seznamovací schůzka vám dá představu, jestli si budeme rozumět a spolupráce nám bude fungovat.

Kojení

Chystáte se po porodu kojit svoje miminko a nechcete nic ponechat náhodě? 
Nebo už miminko kojíte, ale nejde to tak dobře, jak by mělo?

Péče o miminko

Čekáte první miminko a potřebujete získat dovednosti, obratnost a sebejistotu v péči o něj? Nebo už je miminko na světě a s něčím si nevíte rady?

Nošení miminka

Potřebujete nosit miminko v náruči nebo v šátku a mít volné ruce na další činnosti? S šátkem se trochu zamotáváte a s miminkem v náruči by se vám hodila jedna volná ruka?

Jak probíhá konzultace?

Až se budete objednávat, předem mi pošlete svá témata a otázky, které chcete probrat, abych se mohla pečlivě připravit.

Během konzultace si o všem popovídáme. Probereme řešení problémů, která budou vhodná právě pro vás. Některé věci si vyzkoušíte názorně. Třeba péči o miminko nebo nošení miminka si vyzkoušíte na panence, případně přímo na miminku.

Odnesete si poznámky, které vám předem vytisknu, abyste si nemuseli všechny důležité detaily zapisovat. Do nich si můžete ovšem dopisovat podle libosti. 

Rezervujte si termín konzultace

Prostřednictvím služby Reservio si můžete ihned pohodlně rezervovat termín konzultace. Je to úplně jednoduché. Po kliknutí na tlačítko se Vám otevře nová stránka. Na ní zvolte nejprve Filtrovat podle kategorie Pro těhotné a potom službu Konzultace a její délku. Pak vyberte datum a čas z nabízených termínů. Nakonec vyplňte svoje údaje a objednávku odešlete. Termín vám potvrdím emailem.

Ceník

Konzultace 

1 hodina

500 Kč

Konzultace

2 hodiny

900 Kč

Kontakt

Radka Pavlová

Spojovací 4049, Mělník

+420 604 281 940

tiwahewin@seznam.cz