Těhotenská masáž

od 12. do 38. týdne těhotenství

Úleva před porodem

V těhotenství vás mohou potrápit různé nepříjemnosti. Hlavně bolesti zad, ale třeba i nohou nebo hlavy. Taky otoky rukou a nohou jsou dost obtěžující. A nebo na vás dolehne docela běžný stres.

S tím vším vám může pomoct masáž.

Běžná masáž není v těhotenství použitelná. Na nastávající maminku i nenarozené miminko je potřeba brát zvláštní ohledy. Masáž je tedy jemná a prováděná speciálním způsobem.

Těhotenská masáž pomáhá při:

  • bolestech zad
  • bolestech v kříži
  • bolestech pánve
  • bolestech nohou
  • otoku nohou a rukou
  • stresu
  • únavě
  • špatném spaní

Průběh těhotenské masáže

Těhotenská masáž probíhá vleže na boku na masážním lehátku. Jen v prvních měsících je možné masírovat vleže na břiše, ale zase do 12. týdne těhotenství se masáž nedoporučuje. 

Pro masáž těhotných volím ty nejjemnější oleje vhodné i pro citlivou pokožku miminek, např. mandlový nebo hroznový. Podle přání s klientkou také vybereme příjemné aromaoleje, které napomáhají lepší psychické pohodě i fyzickému uvolnění.

Většina žen potřebuje namasírovat především záda. Zvlášť v oblasti beder a kříže se projevují bolesti způsobené vahou rostoucího bříška. Masáž šíje provádím velmi jemně a šetrně. Dále na přání klientky masíruju obličej nebo ruce pro uvolnění napětí ze stresu a únavy. Velmi oblíbená je také masáž nohou, které v těhotenství trpí zvýšenou námahou a otoky. Při masáži nohou se opatrně vyhýbám citlivým reflexním bodům. Naopak se věnuji místům na chodidlech a lýtkách, kde se nejvíc projevují bolesti a zatížení.

Během masáže si můžeme také popovídat o problémech, které v těhotenství pociťujete a nemáte s kým je probrat. Z masáže odejdete uvolněná, odpočatá a s větší důvěrou ve své mateřské schopnosti.


Rezervujte si termín masáže

Prostřednictvím služby Reservio si můžete ihned pohodlně rezervovat termín masáže. Je to úplně jednoduché. Po kliknutí na tlačítko se Vám otevře nová stránka. Na ní zvolte nejprve Filtrovat podle kategorie Pro těhotné a potom druh masáže a její délku. Pak vyberte datum a čas z nabízených termínů. Nakonec vyplňte svoje údaje a objednávku odešlete.

Ceník

Těhotenská masáž

60 minut

600 Kč

Těhotenská masáž

90 minut

850 Kč

Těhotenská masáž + Spinning Babies

90 minut

850 Kč

Kontakt

Radka Pavlová

Spojovací 4049, Mělník

+420 604 281 940

tiwahewin@seznam.cz